Dudullu Araç Kiralama

 

Anadolu yakasında hızla gelişen Ümraniye'nin en önemli semtlerinden Dudullu… Ziyaret eden insanların güzelliğine hayran kalıp tekrar gelmek istediği semt, diğer yandan sahip olduğu sanayi bölgesiyle Türkiye için bu anlamda çok büyük önem taşımaktadır. Yerleşim yeri ve sanayi bölgesi olarak gelişmeye devam eden Dudullu’da araç ihtiyacı da gün geçtikçe artmaktadır. Bu konuda çözüm olarak Dudullu’da ikamet edenlerin tercihi tabii ki araç kiralama konusunda bir numara olan Gökas Filo’dur.

Toplu taşıma ile ulaşımın zorluğunu gören semt sakinleri ve sanayi çalışanları çok maliyetli olan araç alımı yerine daha uygun maliyetle Gökas Filo’nun en kaliteli, en modern, en konforlu araçlarını kiralamaya devam etmektedir. Özellikle bölgede oto kiralama konusunda büyük güce sahip olan Gökas Filo’ya güvenen insanların sayısının gün geçtikçe artması da firmamızın kalitesini ortaya koymaktadır.

Güven, kalite, memnuniyet ve konforun adresi olan Gökas Filo’da sürekli yenilenen en modern araçlar, filo kiralama seçeneğimizle birlikte en kaliteli şirketler tarafından kısa sürede kullanılmaya başlanmakta ve bizi kiralık araç stoklarımızı her geçen gün yüzlerce arttırmaya itmektedir. En kaliteli hizmetin en uygun maliyetle en hızlı şekilde elde edildiği firmamızda günlük araç kiralamadan 3 yıllık filo kiralamaya kadar sunulan geniş seçenek imkânı da bölgede en büyük rent a car olmamızı sağlamıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini sorunsuz ve en profesyonel şekilde karşılamak en büyük önceliğimizdir. Aldığımız yoğun talebin yanında araç kiralama çözümlerindeki başarımız ve istisnasız her gün sunduğumuz hizmet ile Dudullu’da bulunan sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.