Ümraniye Araç Kiralama

İstanbul Anadolu Yakasının yükselen değeri Ümraniye’ye hizmet veren firmamız bu yakada en çok ilgi gören araç kiralama firmalarından biridir. Rent a car sektöründeki uzman tecrübemiz ve kurumsal yapımızla profesyonel bir şekilde oto kiralama işleminizi gerçekleştirebilir ve her yönüyle olumlu bir hizmet alabilirsiniz.

Uzman ve köklü referanslarımızdan aldığımız tecrübelerimiz, güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti ve tam prestijli hizmeti her zaman öncelikli amaçlarımız olarak görmemiz GÖKAS Filo olarak ilk tercih edilen araç kiralama firmalarından biri olmamızın temel sebepleridir.

İlçenin saygın kurumlarından biri olan firmamız araç kiralama hizmeti ile ister dilediğiniz kadar ya da bir günlük araba kiralama fırsatı sunmaktadır. Bunun yanında kaliteli bir filo kiralama hizmeti ile 3 yıla kadar uzun dönem araç kiralama olanağı sizleri beklemekte.

Sizde İstanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyorsanız ya da bu bölgede bir şirketiniz var ise sizler için en iyi rent a car çözümlerini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kiralanacak araçların çeşitliliği ve kalitesi ile dilediğiniz markanın modeli, yılın 365 günü araç parkımızda sizlere hizmet sunmaya hazırdır. Ümraniye’de araba kiralamanın en doğru ve güvenilir adresi GÖKAS Filo olarak hizmetinizde.