Çekmeköy Araç Kiralama

 

İstanbul Anadolu Yakası'nın değeri her geçen gün artan ilçesi Çekmeköy'de hizmet veren firmamız bölgenin en çok tercih edilen araç kiralama firmasıdır. Başta Çekmeköy merkez olmak üzere yine bu ilçeye bağlı Taşdelen, Alemdağ gibi büyük mahalle ve bölgelerde de Gökas Filo tanınmakta ve yoğun araç kiralama talebi almaktadır. 

Çekmeköy ilçesinin saygın kurumlarından biri olan firmamız rent a car hizmeti ile bir günlük ya da dilediğiniz kadar sizlere araç kiralama hizmeti ve fırsatı sunmaktadır. Ayrıca filo kiralama hizmeti ile 3 yıla kadar uzun dönem araç kiralama olanağı sunmaktadır. 

Araçlarımızın tüm vergileri tarafımızca karşılanmaktadır. Bünyemizde kiralama süreci boyunca oluşabilecek tüm hasarlar tarafımızca yetkili servislerimizce bizzat giderilmektedir. Aracı kiraladığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmak için hazırdır.

Sizde Çekmeköy'de ikametgah ediyorsanız ya da bu bölgede bir şirketiniz varsa sizler için en iyi araç kiralama çözümlerini sunabileceğimizde emin olabilirsiniz. Dilediğiniz marka ve model yılın 365 günü araç parkımızda size hizmet sunmaya hazırdır.