Beykoz Araç Kiralama

 

Her yanını adeta binaların çepeçevre sardığı İstanbul’da yemyeşil güzellikleriyle betonlaşmaya kafa tutan ilçe Beykoz… Bir yanında el değmemiş ormanlar, bir yanında birbirinden güzel tepelerinden Boğaz’ı keyifle seyredebilme imkanına sahip olan Beykoz genel olarak yüksek binaların aksine bahçeli ve düzenli bir yerleşime sahiptir. Sıcak yaz aylarında ferahlamak için Beykoz’daki yeşillikler içindeki yazlıklarına gelen yüzlerce hatta binlerce insan Gökas Filo’nun araç kiralama hizmetinden yararlanmaktadır. Engebeli yapısıyla ulaşımın zor olduğu Beykoz’u araçsız gezmenin zor olması oto kiralamanın önemini arttırmaktadır.

İstanbul’un trafiğinde toplu taşımada zahmet çekmektense Gökas Filo’nun araba kiralama hizmetine sahip olarak kafanız rahat olabilirsiniz. 2000 yılından bu yana en iyi şekilde hizmet veren firmamız kısa ve uzun dönem araç kiralama seçenekleriyle müşterilerini memnun etmektedir.

Verdiği hizmette müşterilerini mağdur etmemeye odaklanmış firmamız araç kiralamanın yanında çok önemli hizmetler vermektedir. Kiralanan araçlarda OGS ve HGS limitinin her zaman kullanıma açık olması bu hizmetlerin en önemlilerinden biridir. Call Center desteğiyle firmamıza her zaman ulaşma imkanınız da mevcuttur. Araçların yaz ve kış lastiklerinin de firmamızca karşılanıyor olması müşterilerimiz tarafından en çok takdir edilen hizmetlerimizdendir.

7/24 hizmet veren kurumumuz her zaman her konuda yanınızdadır. Kalitenin yanında en uygun fiyatları sunan Gökas Filo rent a carlar arasından kolayca sıyrılmış ve en önemli noktalara gelmeyi başarmıştır. Beykoz’da yaşayan ya da Beykoz’da şirkete sahip olan herkesi firmamıza bekleriz. 

Gökas Filo olarak Beykoz'a ve Beykoz halkına hizmet vermekten büyük mutluluk ve keyif duymaktayız. Kısa dönem ve uzun dönem araç kiralamada her daim yanınızdayız.