Şile Araç Kiralama

 

Türkiye’nin dört bir yanından turistlerin akın ettiği Şile, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunmaktadır. Anadolu yakasının biraz dış kısmında kalan Şile, ziyaretçilerini Karadeniz’in eşsiz güzelliğiyle buluşturup şehrin dertlerinden uzaklaştırmaktadır. Kısa süreliğine de olsa şehir yaşantısının zorluklarından kaçmak isteyen insanlar Gökas Filo’dan bu konuda yardım almaktadır. Rent a carlar arasında ön plana çıkan firmamız Şile’ye seyahat eden birçok insana kolaylık sağlayarak araç sorunlarına hızlıca çözüm sunmaktadır.

Oto kiralamanın vazgeçilmezi Gökas Filo müşterilerinin memnuniyetine önem verdiğinden kiralık araç fiyatlarını 55 TL’ye kadar indirmiştir. Onlarca markadan onlarca model araç kiralama hizmeti sunan firmamız bu konuda en geniş seçeneklere sahip firmalardan biridir. Hafta içi hafta sonu farketmeksizin hizmet veren Gökas Filo siz değerli müşterilerine kısa ve uzun dönem kiralama imkanı vermektedir

Kiraladığımız araçların tüm sigorta masraflarını bizzat karşılamaktayız. Sadece kiralama öncesinde ve kiralarken değil kiraladıktan sonra da her an her dakika hizmete devam etmekteyiz. Araçların tüm vergilerinin tarafımızca karşılanması, insanların diğer filo kiralama firmalarında yaşadığı sorunları geride bırakmasını sağlamaktadır. Her hangi bir sorun yaşanması durumunda ikame aracı desteği verilmesi de firmamızın en önemli hizmetlerindendir.

Şile’nin serin sularında ferahlamak, yemyeşil ormanlarında piknik yapmak, ailenizle bol bol eğlenmek için siz de geç kalmayın. Gökas Filo’ya uğrayın, bütçenize en uygun araç kiralama hizmetinin tadını çıkarın.