Maltepe Araç Kiralama

Otoyollarda yolda kalma derdiniz GÖKAS Filo kalitesi ile son buluyor! Aracınızın her zaman OGS ya da HGS`sinin limiti kullanıma açıktır. Anadolu Yakasının yoğun trafik potansiyeli ve Maltepe ilçesinin konumu neticesinde oto kiralama süreci boyunca oluşabilecek tüm hasarlar tarafımızca yetkili servislerimizce bizzat giderilmektedir. Ayrıca, aracım hasar yaptı araçsız kaldım derdi ortadan kalkıyor. Aracınızın serviste geçirdiği süre boyunca yedek aracınız firmamızca hazır durumda olacak.

Tüm hizmetleriniz için arabayı kiraladığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmak için hazırdır.

Maltepe bölgesinin saygın kurumlarından biri olan firmamız rent a car hizmeti ile dilediğiniz kadar ya da bir günlük araba kiralama fırsatları sunmaktadır. Ayrıca sağlıklı bir filo kiralama hizmeti ile 3 yıla kadar uzun dönem araç kiralama olanağı sizleri beklemekte.

Kiralanacak araçların çeşitliliği ve kalitesi ile dilediğiniz markanın modeli, yılın 365 günü araç parkımızda sizlere hizmet sunmaya hazırdır. Maltepe’de araba kiralamanın en doğru ve güvenilir adresi GÖKAS Filo olarak hizmetinizde.