Kartal Araç Kiralama

Rent a car hizmetimizde birçok çeşit markanın son modelleri yılın 365 günü araç parkımızda sizleri beklemekte. Referanslarımızdan edindiğimiz tecrübelerimiz ile Anadolu Yakasının büyük ilçelerinden olan Kartal’da sizlere devamlı ve kaliteli olarak hizmet vermekteyiz.

Aracım hasar yaptı araçsız kaldım derdine son! Aracınızın serviste geçirdiği süre boyunca yedek aracınız hazır. Yüksek maliyetli Motorlu Taşıt Vergisi ödemeye de son! Araçlarımızın tüm vergileri tarafımızca karşılanmaktadır. Bünyemizde kiralama süreci boyunca oluşabilecek tüm hasarlar tarafımızca yetkili servislerimizce bizzat giderilmektedir.

İlçenin saygın kurumlarından biri olan firmamız oto kiralama hizmeti ile ister dilediğiniz kadar ya da bir günlük araba kiralama fırsatı sunmaktadır. Bunun yanında kaliteli bir filo kiralama hizmeti ile 3 yıla kadar uzun dönem araç kiralama olanağı sizleri beklemekte.

Aracı kiraladığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmak için hazırdır. Kartal’da araba kiralamanın en kaliteli ve güvenli GÖKAS Filo olarak hizmet vermekteyiz.