Yenidoğan Araç Kiralama

İstanbul Anadolu Yakasında birçok semte hizmet veren firmamız bu yakanın gelişmekte olan semtlerinden biri olan Yenidoğan’a da hizmet vermektedir. 3 yıla kadar uzun dönem filo kiralama olanağı öncelikli hizmetlerimizdendir.

Hizmetlerimizin kalitesi referanslarımızdan ve tecrübemiz ile sabit olup telefonunuzun ucunda her daim size hizmet etmek için bekleyen personelimiz mevcuttur. Oto kiralama hizmeti sırasında kiraladığınız aracın tüm periyodik bakımları tarafımızca yetkili servislerde ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Kiraya sunduğumuz tüm araçların sigortaları tarafımızca yaptırılmakta ve kiralayan için tam güvence sunmaktadır. Üstelik aracı kiraladığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmaya hazırdır.

Yüksek maliyetli Motorlu Taşıt Vergisi ödemeye son! Araçlarımızın tüm vergileri de tarafımızca karşılanmaktadır. Kiralama süreci boyunca oluşabilecek tüm hasarlar tarafımızca yetkili servislerimizce bizzat giderilmektedir.

Araba kiralama hizmetimizde birçok modelin en son modelleri yılın 365 günü araç parkımızda sizlere hizmet vermektedir. Yenidoğan’da araba kiralamanın en doğru, güvenilir ve kolay yolu GÖKAS Filo olarak hizmet vermekteyiz.