Ataşehir Araç Kiralama

Alanında uzman referanslarımızdan edindiğimiz tecrübelerimiz, müşteri memnuniyetini en büyük önceliğimiz tutmamız, güvenli alışveriş imkanı, ve saygın bir hizmeti her yönüyle sizlere sunmak GÖKAS Filo olarak ilk tercih edilen araç kiralama firmalarından biri olmamızın temelidir.

İstanbul Anadolu Yakasında birçok ilçeye ve semte hizmet veren firmamız bu yakanın en gelişmiş ilçelerinden biri olan iş ve yaşam merkezi Ataşehir’de de ister dilediğiniz kadar ister bir günlük araba kiralama imkânı sunmaktadır. Bunun yanında en kaliteli filo kiralama hizmeti ile 3 yıla kadar uzun dönem kiralama olanağı da sizleri beklemekte.

Oto kiralama sonrası hizmete kiraladığınız aracın tüm periyodik bakımları tarafımızca yetkili servislerde ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Üstelik aracı kiraladığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmak için hazırdır.

Telefonun ucunda her daim size hizmet etmek için bekleyen personelimiz var. Bize iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. Rent a car hizmetindeki en son araç modelleri yılın 365 günü araç parkımızda sizlere hizmet sunmaktadır. Ataşehir’de araba kiralamanın en doğru, güvenilir ve prestijli adresi GÖKAS Filo olarak hizmet vermekteyiz.