Pendik Araç Kiralama

 

İstanbul’un yükselen değerlerinden biri olan Pendik’te yaşamı en değerli kılan şeylerin başında araç gelmektedir. Pendik ilçesinin yerleşim ve trafik açısından yoğunluğu arabasız ulaşımı zorlaştırmış ve araç sahibi olmayı adeta zorunlu hale getirmiştir. Araç sahibi olmanın çok masraflı olduğu günümüzde bu sorunun en iyi çözümünü Gökas Filo araç kiralayarak sunmaktadır.

Oto kiralama konusunda tamı tamına 17 senelik tecrübesiyle İstanbul’un en iyilerinden olmayı başaran firmamız bu konuda kendinden söz ettirmektedir. Kaliteli hizmet anlayışımız sonucu müşterilerin araç kiralama konusunda en çok güvendiği markaların başında gelmekteyiz. Pendik’e hem şahıs hem de şirketlere özel fırsatlarla sık sık hizmet veren Gökas Filo, rent a car olmanın da ötesine geçerek müşterilerinin adeta dostu olmayı kendine borç bilmiştir.

Günlük 55 TL’den başlayan fiyatlarla kendini en uygun filo kiralama firması olmak konusunda kanıtlayan firmamız kiralanan araçların yanında birçok hizmet vermektedir. Her gün her saat verilen hizmetin yanında kiralanan araçların periyodik bakımlarını yapan Gökas Filo müşterilerini bu konuda da ziyadesiyle memnun etmektedir. Kiralama süresince oluşan hasarlar firmamızca karşılanmaktadır. Araçlarla kaza yapılması durumunda en kısa sürede ikame araç desteği de mevcuttur.

Pendik’te onlarca rent a car firmasını araştırıp zaman kaybetmektense en iyi hizmeti en düşük maliyetle sunan Gökas Filo’ya hemen uğrayıp hem zamanınız hem de bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Şöhreti günden güne dilden dile yayılan Gökas Filo’dan siz de araba kiralama hizmetine sahip olup kafanızın rahat olmasınız isterseniz sizi de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.