Ağva Araç Kiralama

 

Yaz aylarının başlaması ile kısa dönem tatil planlayıcılarının en çok ziyaret ettiği İstanbul’un şirin semtlerinden Ağva’da Gökas Filo olarak adrese teslim araç hizmeti veriyoruz. Özellikle hafta sonu tatilleri için ihtiyacınız olan araç kiralama hizmetini kurumumuzdan temin edebilirsiniz. Ondan fazla markanın tüm modellerini kısa ve uzun dönem kiralama seçenekleri ile rezerve edebilirsiniz.

İhtiyacınız ister tek gün ister yıllık uzun dönem oto kiralama olsun tüm ihtiyaçlarınız için çözümünüz bizde mevcuttur. Üstelik 7/24 müşteri desteği, araç bakım ve servis desteği, ücretsiz yaz ve kış lastiği hizmeti, hasar bakım ve onarım ile ikame araç temini hizmeti, ÖTV ve sigorta ödemeleri, HGS ve OGS geçiş işlemleri ücretleri kurumumuzca tüm müşterilerini standart olarak sunulmaktadır.

Rent a car sektörünün öncü markalarından Gökas Filo kuruluşundan bu güne sunduğu hizmetler ve yüksek müşteri memnuniyeti ile yoğun talep görmektedir. Özellikle yazılım ve web teknolojilerine yaptığı yatırımlar ile adından söz ettiren firmamız Ağva ilçesinden de yoğun kiralama talebi almaktadır.

En kaliteli hizmeti en ucuza alıp Gökas Filo’nun konforunu siz de yaşamak isterseniz sizleri de ofisimize bekleriz. İstediğiniz oto kiralama hizmetini istediğiniz her zamanda rahatlıkla karşılayabiliriz. Yaza girerken herkes arabasıyla gezerken siz de arabasız kalmayın Gökas Filo’yla eğlencenin tadını çıkarın.