Kadıköy Araç Kiralama

Kadıköy, Yalnızca Anadolu Yakasının değil tüm İstanbul’un en kaliteli semtlerinden biridir. Uzun sahil şeridi, tarihi dokusu, uzun yıllar farklı kültürlerin iç içe yaşadığı ve medeni insanların modern bir şekilde tasarladıkları bu ilçe, hem yaşamak hem de çalışmak için büyük şehirdeki en doğru adreslerden biri.

GÖKAS Filo olarak bizler, bu gözde semti gezmeniz ya da günlük yaşantınızda ulaşım sıkıntısı çekmemeniz, kişisel aracınız ile rahat yolculuk etmeniz için her zaman hizmet vermekteyiz.

İlk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir ve bunun yanında uzman tecrübemizin yanında birçok köklü referansımız ile en çok tercih edilen oto kiralama firmalarından biriyiz.

Firma olarak kalitemiz her alanda olduğu gibi araç kiralama hizmeti ile de ister dilediğiniz kadar ister bir günlük araba kiralama imkânı sunmaktadır. Bunun yanında prestijli bir filo kiralama hizmeti ile 3 yıla kadar uzun dönem kiralama olanağı sizleri beklemekte.

Yüksek kalitede ki araçlarımız yoğun çeşitliliği ile dilediğiniz zaman, yılın 365 günü araç parkımızda sizlere hizmet sunmaya hazırdır. İstanbul’un en elit semtlerinden biri olan Kadıköy’e diğer tüm köklü Anadolu Yakası semtleri gibi en üst düzeyde hizmet vermekteyiz.  Kadıköy’de araba kiralamanın en doğru, güvenilir ve kaliteli adresi GÖKAS Filo olarak hizmet vermekteyiz.